Dni zaślepek policzone

Kwiecień 29, 2011 § 2 Komentarze

Zbliża się koniec animacji malowanych w Paincie przez programistów, które być może pamiętacie z wersji demonstracyjnych silnika. Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich (2 osoby? 3?) moment. Z radością prezentuję efekty pracy naszych dwóch nowych grafików.

Pierwszy obrazek to szkic poziomu, którego akcja będzie się działa w mieście. Nie jest to w żadnym wypadku funkcjonalna mapa-łamigłówka, a jedynie koncepcja graficzna przedstawiająca podstawowe elementy mechaniki – drabiny, drzwi, klucze i ruchome platformy. Zaznaczam, że wciąż pracujemy nad wyglądem każdego z obiektów. Na pewno będą zmiany.

Drugi obrazek przedstawia szkice koncepcyjne… no właśnie… kogo? Nie jest to przypadek, że stoją tam dwie dziewczynki (tak, to drugie to też człowiek!). Bez zdradzania szczegółów powiem tylko, że postacie z powodów technicznych ulegną zmianie przed animowaniem i zaimplementowaniem ich w grze. Obiecuję, że poprawimy nogi obu bohaterkom.

Jest jeszcze jeden szkic, który warto zobaczyć. Nie mogę go jednak pokazać, ze względu na to, że widać na nim rozwiązanie niewielkiej zagadki. Powiem tylko, że przedstawia mapę o podobnym stylu co powyższa, tylko w lesie.


Ciekawe, czy teraz będą chętniej zaglądali…

Oskar Kuligowski

Reklamy

§ 2 Responses to Dni zaślepek policzone

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Dni zaślepek policzone at Czerwony Kapturek.

meta