Trochę mniej brzydkie kaczątko

Maj 23, 2011 § Dodaj komentarz

Ostatnio przestałem dobijać się do Waszych domów drzwiami i oknami. Spowodowane to było lekkim zastojem w pracy ale wracamy do gry jeszcze potężniejsi. Tym razem powyższy obrazek jest brzydki i nie ma sensu tego ukrywać. To nie ma jednak znaczenia, bo nie jest to szkic naszego grafika, a zrzut z samej gry. Nadszedł moment, w którym zastępujemy zaślepki prawdziwymi obiektami. Zapraszam do pobierania. To oczywiście nadal tylko i wyłącznie próbka możliwości silnika. W poprzednich postach mogliście zobaczyć jak docelowo będą wyglądały poziomy.

Prawdopodobnie obiecana pierwsza mapa do przetestowania opóźni się o tydzień lub dwa. Jest to spowodowane przyspieszeniem (tak!) tempa pracy. Postanowiliśmy nie męczyć się w ręczne pisanie poziomów w XMLu, lecz poczekać na gotowy edytor, który programiści obiecali ukończyć w dwa tygodnie. W tej chwili w demo_08 możecie zobaczyć jego początki.

Mamy już przygotowane trzy utwory nagrane przez Krzyśka. Nie pokażę Wam ich ale zachęcam poszukiwaczy, bo są w internecie i łatwo je znaleźć.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Trochę mniej brzydkie kaczątko at Czerwony Kapturek.

meta